Spaní ve školce

15.06.2023 13:41

Ze čtvrtka 22.6. na pátek 23.6.2023 budeme s odvážnými "Včeličkami" spát ve školce. Sraz bude v 18h. Děti si přinesou spacák, baterku, polštářek, hygienické potřeby a oblečení na spaní. Letos bude spaní ve školce ve znamení indiánů. K večeři se bude podávat domácí čerstvá pizza, nebude chybět ani večerní kino s popcornem. Snídani nám zabezpečí paní kuchařka, popřípadě můžete dětem na snídani něco dobrého úpéct, přinést, to záleží na vás. Po setmění bude pro odvážné děti připravena dobrodružná cesta. 

Jen prosíme rodiče, aby zvážili noční pobyt dětí ve školce. Ze zkušeností víme, že začneli jedno dítko plakat, že chce domů, poté odchází i ostatní. Nechceme si zavádět ani to, že by děti přišly pouze na večerní program a poté odešly domů. Tato akce je tedy pro děti ze třídy "Včeliček", které zvládnou noční odloučení rodičů. Děkujeme z pochopení. Těšíme se, že si to s dětmi opět užijeme, jako každý rok.

—————

Zpět


Kontakt

Mateřská škola, Žlunice

Žlunice 145
507 34702 187 776


     Šablony IV

 


Národní plán obnovy EU