Zápis dětí do Mateřské školy Žlunice pro školní rok 2020/2021

17.04.2020 10:12
 
        Zápis k předškolnímu vzdělávání se bude konat bez osobní přítomnosti dětí a zákonných zástupců ve škole. Pokud je to možné, zašlete žádosti se všemi přílohami (čestné prohlášení, kopie očkovacího průkazu, kopie rodného listu) datovou schránkou ( 76pk428 ) nebo e-mailem: mszlunice@centrum.cz s elektronickým podpisem. Chápeme, že tyto možnosti většina z Vás nemá, proto můžete přihlášku (se všemi přílohami) zaslat poštou na adresu: Mateřská škola Žlunice, Žlunice 145 50703 Vysoké Veselí nebo vhodit do schránky  u budovy mateřské školy. Uveďte vždy e-mailový nebo telefonický kontakt.
     Žádosti Žádost o přijetí dítěte do MŠ.doc (21.5 kB) budou přijímány   od 4. 5. 2020 do 11. 5. 2020.
      V současné situaci není k přijetí dítěte do MŠ požadováno potvrzení řádného očkování dítěte od praktického lékaře. Zákonný zástupce vyplní čestné prohlášení k očkování Čestné prohlášení k očkování.-2.docx (8.08 kB) a doloží kopii očkovacího průkazu, který bude porovnán s očkovacím kalendářem. V případě, že dítě nebylo očkováno podle očkovacího kalendáře, musí zákonný zástupce kontaktovat na dálku praktického lékaře a vyžádat si od něj potvrzení, že je dítě proti nákaze imunní nebo se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci.                                                                                                                                               Povinnosti týkající se očkování neplatí pro děti, pro které je předškolní vzdělávání povinné - dítě dosáhne do 31. 8. 2020 pátého roku věku.
       V případě, že nemáte možnost si sami žádost a čestné prohlášení vytisknout, popř. okopírovat očkovací průkaz a rodný list dítěte, volejte na číslo telefonu: 737046296 - ředitelka MŠ Žlunice
 
        Zápis k předškolnímu vzdělávání se bude konat bez osobní přítomnosti dětí a zákonných zástupců ve škole. Pokud je to možné, zašlete žádosti se všemi přílohami (čestné prohlášení, kopie očkovacího průkazu, kopie rodného listu) datovou schránkou ( 76pk428 ) nebo e-mailem:  mszlunice@centrum.cz s elektronickým podpisem. Chápeme, že tyto možnosti většina z Vás nemá, proto můžete přihlášku (se všemi přílohami) zaslat poštou na adresu: Mateřská škola Žlunice, Žlunice 145, 50703 Žlunice nebo vhodit do schránky  u budovy mateřské školy. Uveďte vždy   
e-mailový nebo telefonický kontakt.
     
 
Žádosti Žádost o přijetí dítěte do MŠ.pdf (557,6 kB) budou přijímány od 4. 5. 2020 do 11. 5. 2020.
 
 
      V současné situaci není k přijetí dítěte do MŠ požadováno potvrzení řádného očkování dítěte od praktického 
lékaře. Zákonný zástupce vyplní čestné prohlášení k očkování  Čestné prohlášení k očkování.pdf (191 kB)
 
a doloží kopii očkovacího průkazu, který bude porovnán s očkovacím kalendářem. V případě, že dítě nebylo očkováno podle očkovacího kalendáře, musí zákonný zástupce kontaktovat na dálku praktického lékaře a vyžádat si od něj potvrzení, že je dítě proti nákaze imunní nebo se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci. Povinnosti týkající se očkování neplatí pro děti, pro které je předškolní vzdělávání povinné - dítě dosáhne do 31. 8. 2020 pátého roku věku.
      
 V případě, že nemáte možnost si sami žádost a čestné prohlášení vytisknout, popř. okopírovat očkovací průkaz a rodný list dítěte, 
volejte na číslo telefonu: 737046296 - ředitelka MŠ Žlunice
 
 
 

 

Zpět

Vyhledávání

© 2012 Všechna práva vyhrazena.