UZAVŘENÍ MATEŘSKÝCH ŠKOL

27.02.2021 16:29

Dle usnesení Vlády České republiky ze dne 26.2.2021 o přijetí krizového opatření se s účinností od 27.2. do 21.3.2021 vláda omezuje provoz mateřských škol podle školského zákona, a to tak, že se zakazuje osobní přítomnost dětí na předškolním vzdělávání v mateřské škole. Po tuto dobu bude i Mateřská škola, Žlunice pro děti uzavřena. Všem dětem se po dobu uzavření odhlašuje stravné. Školné nebude taktéž účtováno. Děti s povinným vzděláváním budou informováni o formě distanční výuky e-mailem.

Kdo by neměl možnost výtisku doma, může se domluvit po telefonu na čísle 702 187 776 a dostavit se osobně do Mš, kde mu úkoly předáme vytištěné. Úkoly budeme rozesílat vždy v pondělí na daný týden podle témat. Všechny hotové úkoly přinesete do Mš, jen co nás vláda opět otevře.

Děkujeme za pochopení a těšíme se, až se zdraví opět všichni sejdeme!

OŠETŘOVNÉ

Informace o ošetřovném najdete na odkazu

Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Ředitelka školy, Mgr. Radka Beňáková, dne 26.2.2021